O nas

Demedica w Żorach przy ulicy Centralnej 27/2 jest jednym z elementów działalności zawodowej dr Barbary Szynol-Woźniak, specjalisty dermatologa-wenerologa, lekarza medycyny estetycznej. Misją gabinetu jest zapewnienie zdrowia oraz zachowanie i podkreślenie naturalnego piękna. 

Pani doktor w 1996 roku ukończyła wydział lekarski Śląskiej Akademii Medycznej uzyskując prawo wykonywania zawodu. Następnie stale się kształcąc zdobyła wieloletnie doświadczenie w dziedzinie dermatologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologii Estetycznej – aktywnie uczestniczy w szkoleniach i kongresach krajowych i międzynarodowych. W roku 2011 Pani doktor  po ukończeniu wieloetapowego kursu prowadzonego przez międzynarodową kadrę szkoleniowców uzyskała „Certificate Masters in Anti Aging and Aesthetic Medicine”. Od samego początku pracy zawodowej Pani doktor stawia na holistyczne podejście do potrzeb pacjentów. Poparte rzetelna wiedzą badania pozwalają  na skuteczne leczenie chorób skóry oraz na prawidłowy dobór metod i zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej  i przeciwstarzeniowej. 

Stałe kształcenie w nowych technikach medycznych, sprawia że pacjenci mogą skorzystać z najnowszych osiągnięć medycyny mając pewność optymalnego dla nich programu leczenia lub poprawy wyglądu. Wszystkie wizyty w gabinecie Demedica traktowane są jako medyczne, co oznacza prowadzenie dokumentacji medycznej, rejestrację zastosowanych preparatów, odpowiedzialność za poradę lub zabieg oraz opiekę lekarską po wizycie. Wybór preparatów do zabiegów zawsze dokonywany jest z pełną świadomością ich działania. Stosowane są wyłącznie najlepsze, rejestrowane specyfiki a ich numery produkcyjne dołączane są do kartoteki pacjenta. Dzięki praktyce zdobytej w kilkunastoletniej pracy z użyciem laserów medycznych, dobór parametrów do tego rodzaju zabiegów pozwala na zapewnienie optymalnej kuracji dla pacjenta. Zapraszamy do kontaktu!